داستان سوژین...

در سال 1397، «گروه صنایع غذایی سوژین» فعالیت خود را با هدف ” تولید و فرهنگ‌سازی استفاده از محصولات سالم و طبیعی” و شعار “شوق زندگی سالم”  آغاز کرد. سپس به‌منظور هم‌افزایی و ارزش‌آفرینی با برند «زر طلا» ادغام شد و نهایتاً در سال 1398 با همین اهداف، محصولات آرایشی- بهداشتی آپی پرو هم به سایر محصولات و برندهای موجود افزوده شد و مجموعه هلدینگ سوژین شکل گرفت. درواقع، این مجموعه از توانمندی نیروهای خلاق و نوآور در جهت رشد کسب‌وکار و تبدیل محصول به ارزش تجاری استفاده می‌کند.

مجموعه هلدینگ سلامت‌محور و ارگانیک سوژین، مجموعه‌ای منسجم از متخصصین جوان، پرانرژی و فعال در حوزه تولید و بازاریابی ژل رویال، شیره خرما و انگور محلی، انواع عسل طبیعی و سایر فرآورده‌های زنبورعسل مثل گرده گل و بره موم، کرم‌های آرایشی-بهداشتی، ارده، فرآورده‌های کنجدی و شربت اینورت است.

معنای سوژین...

کلمه “سوژین” یک کلمه‌ کُردی است که از دو بخش “سو:  شوق” و “ژین:  زندگی” تشکیل‌ شده است. سوژین یعنی «شوق زندگی» و دیگر هیچ!

ویژگی‌های متمایز سوژین

درک می‌کنیم که تشخیص عسل طبیعی از عسل تقلبی و تشخیص ژل رویال اصل از ژل رویال کیفیت پایین بسیار مشکل است. بنابراین اولین اقدام ما برای ارائه محصولات، نمونه‌برداری و آزمایش آن‌ها به‌منظور اطمینان از طبیعی بودن و باکیفیت بودن آن‌هاست. البته این تنها اقدام ما نیست و سایر ویژگی‌های مجموعه سوژین عبارت‌اند از:

1- ضمانت ژل رویال اصل و ارائه آنالیز آزمایشگاهی آن

2- پایش و نظارت مستمر بر کیفیت عسل تولیدی توسط کارشناسان بهداشتی و متخصصان تغذیه در قالب آنالیزهای آزمایشگاهی و بهبود مستمر کیفیت و رضایت مصرف‌کنندگان

3- ساکارز کمتر از 3 درصد در انواع عسل‌ها

4- ارائه تنوع گسترده‌ای از محصولات و امکان انتخاب محصول باکیفیت برای مصرف‌کننده

5- ارسال محصولات به سراسر کشور در کمترین زمان و بهترین کیفیت بسته‌بندی

ساکارز کمتر از 3 درصد عسل‌های سوژین

عسل مورد تائید از نظر سازمان غذا و دارو، عسلی مرغوب با ساکارز کمتر از ۵ درصد است، اما طبق گزارش آزمون(کادر سبزرنگ تصاویر)، انجام شده بر عسل‌های سوژین، ساکارز تمامی انواع عسل‌ها کمتر از 3 درصد است. این آنالیزها توسط معتبرترین آزمایشگاه‌های عسل ایران ارائه شده است که طبیعی و خالص بودن عسل‌های سوژین را تائید می‌کند.

معرفی اعضای گروه سوژین

کیهان بهادر

مؤسس و مدیر هلدینگ سوژین

حامد دلنشاط

مدیر کارخانه تولید شیره

هستی زالی

مدیر طراحی

امین رستمیان

مدیر فروش محصولات شیره

محمدجواد گوهریان

مدیر فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

الهه زالی

مدیر مالی و اداری

میلاد ورادی

مدیر فروشگاه مرکزی

مریم شهریار

مدیر واحد تحقیق و توسعه

شاهین امیدی

مدیر روابط عمومی