درباره ما

در سال ۱۳۹۷، «گروه صنایع غذایی سوژین» فعالیت خود را با هدف ” تولید و فرهنگ‌سازی استفاده از محصولات سالم و طبیعی” و شعار “شوق زندگی سالم”  آغاز کرد. سپس به‌منظور هم‌افزایی و ارزش‌آفرینی با برند «زر طلا» ادغام شد و نهایتاً در سال ۱۳۹۸ با همین اهداف، محصولات آرایشی- بهداشتی آپی پرو هم به سایر محصولات و برندهای موجود افزوده شد و مجموعه هلدینگ سوژین شکل گرفت. درواقع، این مجموعه از توانمندی نیروهای خلاق و نوآور در جهت رشد کسب‌وکار و تبدیل محصول به ارزش تجاری استفاده می‌کند.

مجموعه هلدینگ سلامت‌محور و ارگانیک سوژین، مجموعه‌ای منسجم از متخصصین جوان، پرانرژی و فعال در حوزه تولید و بازاریابی ژل رویال، شیره خرما طبیعی به صورت عمده، شیره انگور محلی، انواع عسل طبیعی و سایر فرآورده‌های زنبورعسل مثل گرده گل و بره موم، کرم‌های آرایشی-بهداشتی، ارده، فرآورده‌های کنجدی و شربت اینورت است.

logo-600x849-1

1000+ محصول با کیفیت

برای خرید عسل باکیفیت، بهتر است از فروشگاه‌ها و سایت های معتبر و با نام‌های معروف خرید کنید و از محصولاتی که دارای تأییدیه‌های استاندارد و بهداشتی هستند استفاده کنید.

2000+ مشتری

شنیدن نظرات مشتریان و پیشنهادات آن‌ها و اعمال تغییرات مورد نیاز در محصولات و خدمات می‌تواند بهبود کیفیت و رضایت مشتری را بهبود بخشد.

5000+ سفارش ارسال شده

در صورتی که هرگونه پرسش یا ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. بازخوردهای شما برای ما ارزشمند است و بهبود کیفیت خدماتمان را تضمین می‌کند.

عسل مورد تائید از نظر سازمان غذا و دارو، عسلی مرغوب با ساکارز کمتر از ۵ درصد است، اما طبق گزارش آزمون(کادر سبزرنگ تصاویر)، انجام شده بر عسل‌های سوژین، ساکارز تمامی انواع عسل‌ها کمتر از ۳ درصد است. این آنالیزها توسط معتبرترین آزمایشگاه‌های عسل ایران ارائه شده است که طبیعی و خالص بودن عسل‌های سوژین را تائید می‌کند.

کلمه “سوژین” یک کلمه‌ کُردی است که از دو بخش “سو:  شوق” و “ژین:  زندگی” تشکیل‌ شده است. سوژین یعنی «شوق زندگی» و دیگر هیچ!

درک می‌کنیم که تشخیص عسل طبیعی از عسل تقلبی و تشخیص ژل رویال اصل از ژل رویال کیفیت پایین بسیار مشکل است. بنابراین اولین اقدام ما برای ارائه محصولات، نمونه‌برداری و آزمایش آن‌ها به‌منظور اطمینان از طبیعی بودن و باکیفیت بودن آن‌هاست. البته این تنها اقدام ما نیست و سایر ویژگی‌های مجموعه سوژین عبارت‌اند از:

۱- ضمانت ژل رویال اصل و ارائه آنالیز آزمایشگاهی آن

۲- پایش و نظارت مستمر بر کیفیت عسل تولیدی توسط کارشناسان بهداشتی و متخصصان تغذیه در قالب آنالیزهای آزمایشگاهی و بهبود مستمر کیفیت و رضایت مصرف‌کنندگان

۳- ساکارز کمتر از ۳ درصد در انواع عسل‌ها

۴- ارائه تنوع گسترده‌ای از محصولات و امکان انتخاب محصول باکیفیت برای مصرف‌کننده

۵- ارسال محصولات به سراسر کشور در کمترین زمان و بهترین کیفیت بسته‌بندی

مجموعه هلدینگ سلامت‌محور و ارگانیک سوژین، مجموعه‌ای منسجم از متخصصین جوان، پرانرژی و فعال در حوزه تولید و بازاریابی ژل رویال، شیره خرما و انگور محلی، انواع عسل طبیعی و سایر فرآورده‌های زنبورعسل مثل گرده گل و بره موم، کرم‌های آرایشی-بهداشتی، ارده، فرآورده‌های کنجدی و شربت اینورت است.

چندگیاه1-600x848-1