مقالات

کرم های ضد چین و چروک حاوی ژل رویال آپی پرو

چین و چروک پوست

پیری از مسائلی است که فکر هر شخصی (بویژه خانم ها) را به خود درگیر می کند. به همین دلیل همیشه افراد دنبال راهی برای بهبود پیری و نیافتادن چروک روی صورت می باشند.

روند پیری پوست فرآیندی طبیعی است که با زیاد شدن سن رخ می دهد. ولی بعضی عوامل خارجی این فرآیند طبیعی را سرعت می‌ بخشند. امروز اکثر مردم به دنبال روشی هستند تا از پیر شدن پوست‌شان پیشگیری کنند و یا حتی هر روز خود را جوان‌تر از روز قبل نشان دهند.

علاوه بر مسئله پیری، قرار گرفتن در معرض عوامل مخرب خارجی مانند آفتاب یا دمای پایین و برخی عادت های مضر مثل مصرف سیگار یا نوشیدن الکل می تواند ساختار پوست را تغییر داده و روند اکسیداسیون و پیری پوست را افزایش دهد.

در این بین، بازار کرم‌ها، سرم ها و آمپول‌های ضد پیری پوست بسیار داغ است. سؤال اینجاست که آیا واقعا این مواد مفید می باشند؟

نکته مهم اینجاست که نباید منتظر ایجاد چین و چروک روی پوستتان بمانید! بلکه از جوانی مراقبت های پوست را باید آغاز کنید.

کرم ضد چین و چروک آپی پرو

آیا همه چروک های پوست ناشی از پیری اند؟

دو دسته چروک عمده وجود دارد: دسته ی اول چروک‌هایی که در اثر انقباض ماهیچه‌های زیرین پوست به وجود می آید. مثل خطوطی که در پیشانی یا دور دهان به وجود می‌ آیند. این چروک‌ها در بیشتر موارد عمیق و مشخص هستند و به خصوص در هنگام حرف زدن و حالت دادن به صورت، آشکارتر هستند.

دسته ی دوم چروک‌هایی هستند که با گذشت زمان و با افزایش سن خود پیدا می شوند. علت پیدایش این دسته از چروک‌ها، کاهش یافتن کلاژن و بافت الاستیک پوست می باشد. با افزایش سن، کم شدن بافت‌های حمایت کننده ی پوست به همراه کم شدن حجم استخوان ها، باعث بیشتر آشکار کردن عمق چروک‌ها می شوند. در این رابطه بهترین توصیه استفاده کردن از کرم برای بهبود چروک‌های سطحی و مصرف مواد پُرکننده برای بهبود چروک‌های عمقی است.

کرم های ضد چین و چروک:

از چند سالگی باید کرم های ضد چین و چروک را استفاده کرد؟

تفاوت‌های فردی زیادی بین افراد گوناگونی وجود دارد. این تفاوت‌ها در بین نژادها و کشورهای متفاوت مشهود تر است. ولی به صورت معمول در حدود ۳۰ سالگی ساخته شدن کلاژن در پوست کند می شود و به مرور باز می ایستد. درنتیجه استفاده از کرم‌های محافظتی در حدود این سن توصیه می ‌شود.

البته آغاز استفاده از کرم‌های ضد چروک به نوع پوست فرد و میزان خشکی آن هم بستگی دارد. ممکن است در صورت فردی که دارای پوست خیلی خشک است، این چروک‌ها حتی از ۲۵ سالگی هم نمایان شوند. درنتیجه، افراد زیر نظر پزشک می ‌توانند کرم‌های مرطوب‌کننده و ضدچروک را حتی از ۲۵ سالگی به‌ صورت همزمان استفاده کنند.

Apipro

Apipro

عملکرد کرم های ضد چین و چروک چگونه است؟

عملکرد های اصلی کرم های ضد چین و چروک عبارتند از:

 • ترمیم پوست: کرم های ضد چین و چروک پوست را احیا می کنند، ظاهر چین و چروک ها را کاهش داده و انعطاف پذیری پوست را افزایش می دهند.همچنین به دلیل غلظت بالای کلاژنی که دارند ساختار پوست را سفت تر کرده و به نرم و صافی پوست کمک می کنند.
 • حذف چین و چروک: این عملکرد هم به دلیل بالا بودن غلظت کلاژن این کرم هاست که به کم شدن ظاهر چین و چروک ها کمک کرده و از تحلیل پوست جلوگیری میکنند.
 • لایه برداری خفیف: کرم های ضد چروک به حذف لایه سلول های مرده پوست کمک کرده و باعث بهبود بافت و درخشان تر شدن سطح پوست می شوند.

آپی پرو تولید کننده اولین کرم های ضد چین و چروک حاوی ژل رویال در ایران

آپی پرو برای اولین بار در ایران تولید کننده محصولات مراقبت از پوست و مو با منشا محصولات طبیعی و خالص زنبور عسل  (عسل و ژل رویال) می باشد.

کرم ضد چین و چروک آپی پرو

کرم ضد چین و چروک آپی پرو

ژل رویال چیست؟

ژل رویال یکی از محصولات زنبور عسل، ماده ای سفید متمایل به زرد است که از غدد شیری و آرواره ای زنبورهای کارگر (پرستار) 5-15 روزه ترشح می شود و منبع غنی از پروتئین، کربوهیدرات، چربی، اسیدامینه، ویتامین ها، مواد معدنی و مواد فعال زیستی از جمله اسید چرب غیر اشباع 10-هیدروکسی 2-دسنوئیک اسید (10-HDA)  و اسید سبسیک می باشد.

خواص بی نظیر ژل رویال:

 • تقویت کننده حافظه بخاطر وجود امگا۳ در درون ژل رویال
 • کلوژن سازی وطراوت و شادابی پوست ( ضد پیری، ضد چروک، ضد لک)
 • بهبود سوخت وساز سلولی و بهترین مکمل برای انجام رژیم های غذایی
 • درمان زودانزالی، افزایش میل و قوای جنسی در مردان
 • درمان نازایی و تقویت هورمون ها و قوای جنسی بانوان
 • بهترین مکمل برای زنان باردار به نحوی که باعث حفظ نطفه و رشد جنین می شود
 • افزایش دهنده سیستم ایمنی بدن و تقویت کننده قوای جسمانی
 • درمان و یا بهبود ناراحتی های معده، کبد، افسردگی، ریزش مو، ام اس، آرتروز، پوکی استخوان، فشارخون، کم خونی و آلزایمر
 • آنتی بیوتیک بسیار قوی، ترمیم کننده زخم ها و کمرنگ کننده جای جراحت، بریدگی ها و بخیه
 • رفع کننده کسالت، بی حالی وبی حوصلگی
 • متوقف کننده رشد تومورهای سرطانی بواسطه وجود اسید۱۰هیدروکسی دیسنوئیک
 • حذف رادیکالهای آزاد بدن که باعث تخریب سلولها میشود بعنوان یک آنتی اکسیدان بسیار قوی
کرم ضد چین و چروک آپی پرو

ژل رویال، اکسیر جوانی

با توجه به موارد ذکر شده در رابطه با خواص ژل رویال (بویژه مورد دوم)؛ ژل رویال یا غذای ملکه به عنوان اکسیر جوانی برای حفظ جوانی و تداوم زیبایی پوست ماده ای بسیار موثر بوده که یکی از مواد اولیه اصلی در تهیه ی کرم های ضد چین و چروک آپی پرو می باشد.

با افزایش سن، روند تجدید سلولی پوست کاهش می یابد، ترمیم بافت و بازسازی سلول ها با سرعت کمتری انجام می گیرد، میزان رطوبت طبیعی در پوست کاهش می یابد، پوست نازک شده و انعطاف پذیری خود را از دست می دهد.

حال آن که با تحریک سنتز پروتئین کلاژن می توان منجر به کند شدن سرعت فرآیند پیری گردید.

یکی از دستاوردهای تحقیقات شرکت شفا شهد شیرکوه یزد، دستیابی به مواد موثره ای است که با تحریک فیبروبلاست های درم، توانایی این سلول ها را در سنتز کلاژن افزایش می دهد.

10-HAD که بطور طبیعی فقط در این ماده ارزشمند وجود دارد، در تولید کلاژن در پوست مشارکت می کند و باعث افزایش سنتز کلاژن از سلول های فیبروبلاست می شود.

گلایکولیک اسید موجود ئر این ماده باعث افزایش سطح اسید هیالورونیک و افزایش تعداد و کیفیت فیبروبلاست های درم می شود.

 • 10-HDA: افزایش ساخت کلاژن، جوانسازی پوست، افزایش استحکام پوست
 • آنتی اکسیدان ها و آنزیم ها: کاهش اثرات مضر نور خورشید (ماورا بنفش)
 • اسید آمینه پرولین: افزایش ساخت کلاژن و الاستین
 • ویتامین های گروه B: بازسازی پوست، سلامت پوست و بافت سلولی، حمل اکسیژن به بافت پوست
 • مواد معدنی، سیلیکون و روی: سلامت پوست و تحریک ساخت کلاژن
 • استیل کولین: تحریک ساخت کلاژن
کرم های ضد چین و چروک آپی پرو

کرم های ضد چین و چروک آپی پرو؛ فاقد پارابن

علاوه بر همه ی این ها عدم استفاده از پارابن در کرم های ضد چین و چروک آپی پرو کمک بزرگی به حفظ سلامتی مصرف‌کنندگان خواهد کرد.

چرا که با وجود کارایی بسیار زیاد پارابن ها، در اعمال ویژگی های آنتی باکتریال و ضد میکرو ارگانیسمها، این مواد نگهدارنده منجر به بروز مشکلاتی برای سلامت مصرف کنندگان محصولات حاوی این مواد اولیه می شوند.

از مهمترین عوارض ناشی از مصرف محصولات دارویی، غذایی و آرایش و بهداشتی حاوی پارابن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1.بروز سرطان سینه در بانوان

2.بروز نقص باروری در مردان

3.پیری زودرس پوست

4.بروز واکنش های حساسیتی

با توجه به موارد ذکر شده، ضرورت استفاده از جایگزین مناسب بجای نگهدارنده های مضر پارابن بسیار احساس می گردد. به منظور نیل به این هدف محصولات آرایشی و بهداشتی آپی پرو، اقدام به تولید محصولات فاقد پارابن (Paraben Free) نموده است. در این محصولات از نگهدارنده جایگزین مناسب به منظور اعمال خاصیت ضد میکروبی و آنتی باکتریال استفاده شده است. بر اساس تحقیقات انجام شده این ماده اولیه ضمن توانایی بسیار بالا در از بین بردن میکروارگانیسمها فاقد هرگونه اثرات جانبی مضر بوده و بویژه برای استفاده در محصولات تخصصی کودکان و خانم های باردار بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های محصول:

 • حاوی ژل رویال طبیعی، تغذیه کننده سلول های پوستی، افزایش استحکام پوست، افزایش تعداد و کیفیت فیبروپلاست های درم
 • لیفت کننده و شفاف کننده پوست
 • رفع افتادگی و افزایش استحکام و انعطاف پذیری پوست صورت
 • کمک به رفع چروک های سطحی و افزایش چروک های عمیق پوست
 • تغذیه و مراقبت از پوست به دلیل داشتن اسیدهای چرب ضروری موجود در ماده موثره
 • تحریک سنتز پروتئین های ساختاری پوست، کلاژن و الاستین

(مناسب برای پوست صورت و نواحی دور چشم)

مواد موثره: ژل رویال، عسل طبیعی، شی باتر

ترکیبات:

ژل رویال طبیعی، وازلین،پارافین، استئاریک اسید، موم زنبور عسل، شی باتر، اتیلن گلایکول مونو استئارات، ستئاریل الکل، ستیل الکل، زانتانگام، گلیسیرین، تری اتانول آمین، سیتربک اسید، دایمتیکون، آب دیونیزه، اسانس

طریقه مصرف:

پس از تمیز نمودن پوست با پاک کننده مناسب، مقداری از کرم را در دو نوبت صبح و شب بر روی پوست صورت و گردن مالیده و به آرامی توسط حرکات ضربه ای ماساژ دهید تا کاملا جذب شود. (جهت استعمال خارجی)

وزن محصول: 100 ml

محصولات غذایی ارگانیک و سلامت محور سوژین” افتخار دارد بعنوان نمایندگی انحصاری پخش کرم های آپی پرو در سراسر کشور، در راستای تامین نیاز مصرف کننده در رابطه با مراقبت از پوست و مو فعالیت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *