مقالات

شرایط نگهداری ژل رویال اصل

نگهداری ژل رویال

ژل رویال تازه، به نور و هوای گرم حساس است و سریعا باید به‌صورت در بسته، در دمای یخچال یا فریزر نگهداری شود تا کیفیت آن‌ها حفظ شود.

این ماده مغذی به دلیل آنزیم‌ها و هورمون‌هایی که دارد بهتر است دور از نور و در ظروف تیره‌ رنگ نگهداری شود.

مدت زمان نگهداری آن در فریزر بیش از دوسال و در یخچال حدود 6 ماه است.

برای نگهداری از ژل رویال در دمای اتاق و خارج از فریزر و یخچال می‌توانید ژل رویال را با عسل طبیعی ترکیب کنید. در این‌ شرایط حالت ماندگاری پیدا می‌کند و می‌توانید آن را در مدت زمان 30 تا 40 روز نگهداری کنید.

نسبت ترکیب ژل رویال با عسل طبیعی، 1 به 20 گرم است. مثلا 10 گرم ژل رویال را در 200 گرم عسل‌ طبیعی ترکیب کنید.

 

نگهداری ژل رویال

ژل رویال اصل و میزان مصرف اثربخش

میزان مصرف ژل رویال بستگی به هدف غذایی، درمانی، دارویی و البته جنسیت و وزن شما دارد. برای مثال میزان مصرف این ماده مغذی، برای درمان بیماری خاص با تقویت سیستم ایمنی بدن می‌تواند متفاوت باشد. البته پیشنهاد کارشناسان «سوژین» برای مصرف عمومی این است که روزانه به‌ طور متوسط 1 گرم ژل رویال را به‌ صورت ناشتا مصرف کنید تا به تاثیرات شگرف آن پی ببرید.

در این راستا، می‌توانید ژل رویال را با توجه به میزان مصرفتان، در بسته‌های 10 گرم تا 200 گرم به بالا سفارش دهید تا «سوژین» در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت در بسته‌بندی و شرایط فریز شده به‌ صورت کاملا بهداشتی به شهر یا محل زندگی شما ارسال کند. نحوه ارسال می‌تواند با پیشنهاد شما از طریق باربری یا تیپاکس هم باشد.

بهترین روش مصرف در جذب ژل رویال در بدن

بهترین روش مصرف این ژل مغذی، استفاده زیر زبانی است که به بهترین حالت جذب خون می‌شود. به این شکل که اندازه یک عدسی یا نصف قاشق چایخوری از ژل را زیر زبان گذاشته و بین 3 تا 5 ثانیه منتظر می‌مانید تا آب شود. در این حالت، سریع‌تر جذب خون میشود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *